Kovalchuk Dental Clinic

📍 Стоматології в Біла Церква

3.3

Стоматологія пропонує широкий спектр послуг для здоров'я вашої усмішки. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, зокрема хірург Юрій Анатолійович, який застосовує сучасні методики та обладнання – наприклад, апарат для видалення зубів мудрості з мінімальним дискомфортом. Особлива увага приділяється діагностиці, індивідуальному підходу до кожного пацієнта та комфортній атмосфері.

За відгуками клієнтів, заслуговують на увагу роботи лікаря Ковальчука, включаючи встановлення коронок з ідеальним підбором кольору та форми. Окремо відзначається привітний персонал та чіткі пояснення щодо процедур. Бажаємо всім клієнтам бездоганного сервісу та здорової усмішки!

Особливості та послуги Kovalchuk Dental Clinic

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Зручності
  • Туалет
Планування
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

Kovalchuk Dental Clinic знаходиться на позиції 76 з 76 у загальному рейтингу стоматології в Біла Церква

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Kovalchuk Dental Clinic має рейтинг 3.6 з 5 на основі понад 14 відгуки на Google

Галина

Розповім про свій негативний досвід: пехтєрев нарахував 10 зубів з карієсом. І після цього почались мої страждання. Після пломбування почав боліти зуб, його повторно вскрили видалили нерв і відправили гуляти 1.5 тижня з ваткою під тимчасовою пломбою. Біль був нестерпний. Інший лікар сказав, що замість прочищених чотирьох каналів прочищено було 2.5. Ладно, сплатила іншому, зробили, як треба. А наступного дня почали боліти зуби з зверху з іншої сторони. Це що, кожен з 10 зубів потрібно переробляти після цього пехтерєва??? Розворотив мені всього рота, коли мене нічого не турбувало!!!! В клініці висять тільки сертифікати на ковальчука, в про пехтєрева ні слова! Чому він підсовує нікому не відомого "лікаря"? Люди, бережіть здоров'я, нерви і гроші. Після цієї клініки нічого не повернеться.

Галина ☆ 1/5
Яна Чупєкіна

Робота хірурга Юрія Анатолійовича на вищому рівні! Видаляла 2 зуба мудрості одночасно на новому їхньому апараті , і навіть припухлості не було і не пила знеболююче. Зуби полікували ювелірно. Надзвичайно привітний персонал.

Яна Чупєкіна ☆ 5/5
Slava Karagiaur

На днях вперше завітала до цієї стоматології. Натрапила на рекламу в соціальних мережах. Локація для мене дуже зручна. Полікувала тут 2 зуба у Ковальчук Ю.А   Лікар супер. На зрозумілій мові для пацієнта все пояснив, що будемо робити. Результатом задоволена, навіть не боляче було) Мені сподобалося! Раджу!

Slava Karagiaur ☆ 5/5
Дмитрий Буриковский

Ставив коронки у Ковальчук Ю.А. Роботою цілком задоволений!Коронки ідеально підібрані по кольору та формі. Процес лікування пройшов комфортно, лікар дуже досвідчений. Дякую!

Дмитрий Буриковский ☆ 5/5
Yura

Професійний підхід і адекватні ціни. Особлива подяка лікарю Ковальчуку Юрію - майстер своєї справи, патріот і просто чудова людина! Особливий підхід до військових, в короткий час "привів до ладу" зуби, ще й допоміг волонтеркою)))

Yura "Craft" Matsik ☆ 5/5
Лена Каратченя

Чудова стоматологія! Привітні та дуже класні лікарі,грамотні, людяні, досвідчені, роблять все на найвищому рівні. Ціни не завищені, та взагалі кожен раз приємно ходити на прийом, знаєш що потрапиш до рук професіоналів !!

Лена Каратченя ☆ 5/5
Марина Буріковська

Сучасна стоматологічна клініка з широким спектром послуг. Професійні та досвідчені лікарі .

Марина Буріковська ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Kovalchuk Dental Clinic

Адреса

Kovalchuk Dental Clinic знаходиться за адресою: вулиця Павліченко, 20, Біла Церква, Київська область, Україна, 09100

Телефон

Номер телефону: Kovalchuk Dental Clinic є +380 73 956 3782

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–16:00
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Kovalchuk Dental Clinic

    Схожі альтернативи поблизу Kovalchuk Dental Clinic

    Go up