Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары.
Стоматологія у Броварах пропонує широкий спектр послуг для всієї родини. Особлива увага приділяється комфорту та безпеці пацієнтів, що підтверджується високим рівнем стерилізації та професійним підходом лікарів. Висококваліфіковані спеціалісти, такі як Світлана Миколаївна та Борис Анатолійович, гарантують якісне лікування, протезування та догляд за порожниною рота.
Клініка зарекомендувала себе як місце з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, що особливо важливо для дітей. Тут створено атмосферу доброзичливості, де лікарі легко знаходять контакт із маленькими відвідувачами. Професіоналізм та сучасне обладнання забезпечують ефективний догляд за вашою посмішкою.
Особливості та послуги Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары.
- Послуги на місці
- Послуги педіатра
- Туалет
- Потрібно записуватися на прийом
- За записом
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
- Кімната матері й дитини
- Безкоштовна парковка
- Безкоштовна парковка на вулиці
Відгуки клієнтів
Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары. має рейтинг 4.4 з 5 на основі понад 27 відгуки на Google
я дуже задоволена обслуговування в даній стоматології, особливу вдячність хотіла висловити Світлані Миколаївні, яка лікувала мені зуби та Борису Анатолійовичу, який ставив мені один зуб кераміку. Якість на найвищому рівні і для мене дуже важлива стерильність( у мене стосовно цього завжди є страх), а в цій стоматології вона точно забезпечена. рекомендую.
Лікуємося у клініці вже не один рік всією сім'єю - як дорослі так і діти. Лікарі професіонали - як при лікуванні так і при протезування, ніколи не виникало ніяких нарікань. Дякуємо Борису Анатолієвичу, Світлані Миколаївні та Ірині Миронівні за те, що наші зуби здорові та не болять, а коли виникає необхідність вони роблять все, щоб лікування пройшло максимально безболісно та ефективно. А також дякуємо адміністратору клініки Анастасії за уважність та якісне обслуговування.
Довго шукала дитячого лікаря для моєї донечки…нам пощастило потрапити на прийом до Світлани Миколаївни! Лікар дуже приємна і відразу знайшла підхід до дитини. Нам без проблем полікували проблемні зуби. Найголовніше, що дитина виходить з кабінету з усмішкою і відразу погоджується на наступний візит. Рекомендую!
Чудова стоматологія, Світлана Миколаївна та її чоловік Борис , профі своєї справи ! Дякую вам за гнучкі ціни та бездоганну роботу !
Дуже задоволений якісним обслуговуванням в даній клініці. Працюють чудові лікарі - професіонали своєї справи. Рекомендую всім звертатись, якщо щось непокоїть.
Хороша стоматологія. Лікую зуби лише тут. Ірина Миронівна - кращий лікар.
Мені сподобалось
Інформація про Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары.
Адреса
Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары. знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 17/1, оф.112, Бровари, Київська область, Україна, 07400
Телефон
Номер телефону: Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары. є +380 4594 46104
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Стоматологическая клиника. Борис СП Бровары. є: borissp.ssh.in.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–20:00
Вівторок: 09:00–20:00
Середа: 09:00–20:00
Четвер: 09:00–20:00
П'ятниця: 09:00–20:00
Субота: 09:00–15:00
Неділя: Закрито





