Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія
Медичний центр "Константа" у Дніпрі пропонує широкий спектр послуг: від сучасної стоматології до апаратної косметології та кваліфікованої педіатрії. Тут пацієнти можуть отримати комплексне лікування з використанням передових технологій та під індивідуальним підходом, що забезпечує ефективні результати та комфорт.
Особлива увага приділяється професіоналізму команди лікарів. В центрі практикують ортодонтолог Анни Олегівна Громова, стоматологи Дар'я Олегівна Ламекіна та Світлана Іванівна Громова, а також дитячий лікар-педіатр, кожен з яких демонструє індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Центр прагне забезпечити високий рівень сервісу та створити приємну атмосферу.
Особливості та послуги Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія
- Власниця – жінка
- Вхід для людей у колісних кріслах
- Послуги педіатра
- Туалет
- Потрібно записуватися на прийом
- За записом
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
Відгуки клієнтів
Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія має рейтинг 4.7 з 5 на основі понад 73 відгуки на Google
Щиро дякую ортодонту Анні Олегівні за професіоналізм, уважність і справжню любов до своєї справи! 🌸 Після тривалих пошуків і консультацій лише вона змогла знайти рішення для моєї нестандартної проблеми, з якою інші лікарі не впорались. Анна Олегівна все детально пояснила, підтримувала на кожному етапі й подарувала впевненість у результаті. Дуже вдячна за її терпіння, турботу й золоті руки! Рекомендую всім, хто шукає не просто ортодонта, а справжнього фахівця з великим серцем. Хочу висловити щиру подяку стоматологу Дар’ї Олегівні — молодому, але надзвичайно уважному й талановитому спеціалісту! 🦷 З першого візиту відчула впевненість і спокій: все пояснює, працює дуже акуратно й дбайливо, завжди цікавиться самопочуттям пацієнта. Дар’я Олегівна — справжній професіонал своєї справи, у якої поєднуються знання, чуйність і щирість. Дякую за якісне лікування та людяне ставлення! Рекомендую від щирого серця ❤️
Робив тут вирівнювання прикусу, брекет система. Лікарка Ганна Олегівна Громова дуже професійно все зробила, хоча випадок був не легкий (рухали 8ку на місце 7ки а 7ку на місце видаленої 6ки). Результат перевершив очікування
Якщо говорити про розумний, комплексний підхід до лікування і відновлення здоров'я зубів, про уважне ставлення до пацієнта, про кваліфікованих лікарів, про високий рівень сервісу і якості роботи, про ввічливий і турботливий персонал, про простір, де приємно перебувати, де кожна деталь свідчить про те, що тут дбають про клієнта, то говорити потрібно про всіх і кожного в Стоматології "КонстантА". Щиро вдячна Світлані Іванівні Громовій, Ганні Олегівні Громовій, Дарії Олегівні Ламекіній: той комплексний підхід, що був грамотно та професійно продуманий і здійснений ними, починаючи від терапії, ортодонтії та закінчуючи реставрацією зубів, важко переоцінити! Низький уклін вам! З повагою і вдячністю, Наталія Таратута
У мене була ортодонтія в підлітковому віці, яка погіршила положення моїх зубів, тому у віці 23 роки я звернулась до клініки "Константа" до Анни Олегівни, бо мала показання до повторної ортодонтії. Учора мені зняли брекети, через кілька місяців встановлення коронок і на цьому моє лікування повністю завершене. Результатом повністю задоволена, вдячна моєму ортодонту за те, що ми вклались в оговорені терміни і суму. Дякую!
Хочу висловити подяку ортодонту Анні Олегівні за високий професіоналізм, доброзичливе ставлення та уважність до деталей. Завдяки її компетентності та чітко спланованому лікуванню я отримала стійкий і естетичний результат. Рекомендую Анну Олегівну як досвідченого фахівця у сфері ортодонтії
Понад 2 роки користуюсь послугами клініки, від чисток і видалення зубів мудрості до встановлення брекетів. Серед усіх клінік в Дніпрі ця найкраща на мою думку, завжди максимально професійний та індивідуальний підхід. Дякую спеціалістам за ідеальну та головне здорову посмішку)
Дуже рада бути Вашим клієнтом. Все дуже професійно та душевно. Дякую за Вашу роботу
Інформація про Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія
Адреса
Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія знаходиться за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 3, 3й поверх, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Телефон
Номер телефону: Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія є +380 67 938 3156
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Медичний центр "Константа". Стоматологія, Апаратна косметологія, Педіатрія є: konstanta.dp.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–19:00
Вівторок: 09:00–19:00
Середа: 09:00–19:00
Четвер: 09:00–19:00
П'ятниця: 09:00–19:00
Субота: 09:00–19:00
Неділя: Закрито






