Стоматологічний центр "Лідер"

📍 Стоматології в Дунаївці

8.0
Стоматологічний центр "Лідер"

Стоматологічний центр "Лідер" у Дунаївці пропонує широкий спектр стоматологічних послуг для всієї родини. Центр використовує сучасне обладнання та якісні матеріали, забезпечуючи комфортну та ефективну терапію. Приділяється особлива увага дотриманням гігієнічних норм, що гарантує безпеку кожного пацієнта.

Команда професійних стоматологів "Лідеру" прагне надати індивідуальний підхід та забезпечити безболісне лікування. Особлива гордість клініки - це постійне навчання лікарів, що дозволяє пропонувати сучасні методи діагностики та лікування для збереження вашої усмішки.

Особливості та послуги Стоматологічний центр "Лідер"

Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Зручності
  • Туалет
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки

Стоматологічний центр "Лідер" знаходиться на позиції 2 з 4 у загальному рейтингу стоматології в Дунаївці

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Стоматологічний центр "Лідер" має рейтинг 5 з 5 на основі понад 6 відгуки на Google

Oleg

Найкраща клініка всім рекомендую Професійний підхід до кожного клієнта Обслуговування на найвищому рівні

Oleg ☆ 5/5
Yulia Ivanova

Професійне обслуговування на найвищому рівні. Безболісне лікування і індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Yulia Ivanova ☆ 5/5
Ліза Чорна

Найкращий стоматологічний центр

Ліза Чорна ☆ 5/5
Олександр Медведєв

Дякую, за чудово виконану роботу. Протезування пройшло доволі скоро і на високому рівні, протез підійшов з першого разу, без доробок. Я вражений роботою молодого стоматолога Володимира Вікторович, добре видно, що спеціаліст на свому місці, як кажуть лікар від бога. Взагалі в клініці дуже приємна отмосфера. Раджу завітати до цієї стоматологічної клініки. Успіхів вам!

Олександр Медведєв ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Стоматологічний центр "Лідер"

Адреса

Стоматологічний центр "Лідер" знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 56/4, Дунаївці, Хмельницька область, Україна, 32401

Телефон

Номер телефону: Стоматологічний центр "Лідер" є +380 98 127 6697

Години роботи

Понеділок: Відкрито 24 години
Вівторок: Відкрито 24 години
Середа: Відкрито 24 години
Четвер: Відкрито 24 години
П'ятниця: Відкрито 24 години
Субота: Відкрито 24 години
Неділя: Відкрито 24 години

Зв'яжіться з Стоматологічний центр "Лідер"

    Схожі альтернативи поблизу Стоматологічний центр "Лідер"

    Go up