Стоматологія КІСС Пасічна
📍 Стоматології в Івано-Франківськ
Стоматологія КІСС Пасічна в Івано-Франківську пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, націлених на збереження та відновлення здоров'я зубів. Особлива увага приділяється сучасним технологіям та професійному підходу до кожного пацієнта. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які прагнуть забезпечити комфортне та ефективне лікування.
Клініка зосереджена на надані комплексних послуг, включаючи хірургічну стоматологію та естетичне відновлення зубів. Забезпечується дотримання високих стандартів стерилізації та інфекційного контролю, що гарантує безпеку кожного відвідувача. Орієнтування на індивідуальні потреби пацієнтів – один з ключових принципів роботи клініки.
Особливості та послуги Стоматологія КІСС Пасічна
- Туалет
- За записом
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
Відгуки клієнтів
Стоматологія КІСС Пасічна має рейтинг 4.9 з 5 на основі понад 32 відгуки на Google
Заболотний Марʼян Богданович хірург, який видаляв мені вісімки. Все пройшло швидко, якісно і професійно, без жодних ускладнень. Рекомендую
Це найкраща стоматологія, у якій я був. Лікарка поставила мене пломбу в колір зубу, пломба гладенька і я її навіть не відчуваю. А цена за лікування ну дуже низька, враховуючи якість роботи. Однозначно 5/5
Де ви знаходитесь з такими відгуками? Хтось вам мабуть за них платить гроші... Я був в них один раз 4 чи 5 місяців тому, вже не пам'ятаю. Професіоналізм ну ніби нічого, але здерти 2000 грн за видалення за (на все 10 хвилин!) ну це треба мати неабиякий талант. По телефону домовились, що вирвати зуб мудрості буде коштувати від 1000 грн. Але після того як мені вирвали вже і на виході суму скоригували на 2000 (озвучив лікар), то обличчя перекосилось навіть в дівчинки, яка на рецепшені по телефону мені розказувала: "Від 1000 грн, в залежності від складності...". Жінка в державній академії рвала більше години зуб мудрості з кривим коренем навіть. І це їй обійшлося 1000 разом з рентгеном після видалення. Тому той хто пише відгуки 5+, вказуйте ваше майно і місячний дохід вас чи того хто вас спонсорує, щоб я орієнтувався краще на ваших відгуках.
Найкращі враження від клініки, все дуже чисто та стерильно, персонал дуже-дуже привітний, одразу передається спокій та гарний настрій. Велике спасибі лікарю Андрію, після першого відвідування пропав набутий панічний страх до стоматологів і всього що зв'язане з стоматологічними втручаннями. Видалення зубів (8-ок) і лікування карієсу ( навіть без місцевої анастезії до якої я звикла і завжди думала що без неї ніяк) були абсолютно професійними, комфортними, без зайвих дій а найголовніше безболісними. Лікар дуже відповідальний, вміє підібрати підхід до пацієнта ( навіть до самого боягузливого, як Я😆), вислухає всі скарги і приймає вірні рішення, дуже професійно і не нав'язує непотрібні маніпуляції. Ціни адекватні - цілком відповідають якості послуг. Дякую збігу обставин, що попала саме до Андрія ,ніколи не думала що виходити від стоматолога можна з прекрасним настроєм) Маючи з чим порівняти, хочу висловити найщиріші рекомендації всім хто за справедливу ціну бажає отримати дуже якісне та безболісне лікування зубів за європейськими стандартами)
В цю клініку попала випадково і дуже задоволена. Лікував мені зуб дуже хороший,привітний,чудовий ввічливий фахівець - Юля, майстер своєї справи! Щиро дякую їй за роботу. Цю клініку рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Дякую😊
Стоматологічна клініка "KISS" - приємно вразила!! Моя мета була - видалення зубів мудрості. По-перше у клініці сучасне обладнання. Зробили рентген і виявили складну ситуацію. Знаючи, що ця операція дуже неприємна, готувалася до найгіршого, але все пройшло дуже легко і безболісно!! Я дуже задоволена і рекомендую ВСІМ!!!
Дуже високий рівень обслуговування! Хочеться повертатимь до таких лікарів. Хоча в мене була складна ситуація з видалення 8, дуже професійно все виконав лікар. Дуже задоволена! Рекомендую цю стоматологію, справляються з різними складностями!!!
Інформація про Стоматологія КІСС Пасічна
Адреса
Стоматологія КІСС Пасічна знаходиться за адресою: вулиця Галицька, 112в, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000
Телефон
Номер телефону: Стоматологія КІСС Пасічна є +380 98 631 7087
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Стоматологія КІСС Пасічна є: instagram.com/dentalkiss
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–14:00
Неділя: Закрито






