Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское

📍 Стоматології в Кам’янське

8.9

Медицинский центр "Оксфорд Медикал Каменское" пропонує широкий спектр стоматологічних послуг у сучасному та комфортному середовищі. Центр зосереджений на забезпеченні високоякісної медичної допомоги, використовуючи передові технології та дотримуючись високих стандартів гігієни. Пацієнти можуть розраховувати на професійний підхід та індивідуальний план лікування.

Окрім основних стоматологічних процедур, "Оксфорд Медикал" надає послуги з ортодонтії, імплантації та відбілювання зубів. Досвідчені спеціалісти забезпечують уважне ставлення до кожного пацієнта, сприяючи позитивному досвіду та побудові довірливих відносин. Центр постійно розвивається, щоб відповідати найновішим вимогам у сфері стоматології.

Особливості та послуги Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское

Доступність
  • Місця для людей у колісних кріслах
  • Туалет із доступом для людей у колісних кріслах
Зручності
  • Туалет
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом

Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское знаходиться на позиції 7 з 99 у загальному рейтингу стоматології в Кам’янське

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское має рейтинг 4.6 з 5 на основі понад 433 відгуки на Google

Мк #алька

Наталія Борисівна неймовірний лікар, а ще дуже приємна добра людина. Була перший раз, дуже хвилювалась, але познайомившись не знаю куди і ділося хвилювання. А що саме головне ніхто не тягне кота за хвоста, все і по факту

Мк #алька ☆ 5/5
Наташа Бервененко

Була на консультації у гінеколога Совіт Н.Б. У наш час рідко зустрінеш такого грамотного, уважного, чуйного лікаря.Можу з упевненістю сказати, що цей лікар від Бога! Професіонал своєї справи!Я дуже рада, що потрапила саме до цього доктора.Надія Борисівна, сердечне спасибі!!! Також хочу висловити вдячність лікарю УЗД Резник Л.Н. за чуйний підхід та комфорт під час процедури.

Наташа Бервененко ☆ 5/5
Viktoriia Neporada

добрий день усім! хочу подякувати Надії Борисівні за професійний підхід до кожного пацієнта та спокійну, "як вдома", атмосферу на прийомі. моя мати випадково звернулась до цієї лікарні, але залишилась у приємному захваті від лікаря та клініки. дякуємо за Вашу роботу!

Viktoriia Neporada ☆ 5/5
Olena Usenko

Хочу висловити щиру подяку лікарю-гінекологу за високий професіоналізм, уважність і турботливе ставлення. Це саме той випадок, коли до лікаря йдеш без страху, а виходиш — із відчуттям спокою та впевненості. Прийом проходить дуже комфортно: лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання, не поспішає і дійсно слухає. Відчувається великий досвід і щире бажання допомогти, а не просто "відпрацювати" прийом. Особливо цінно делікатне ставлення та підтримка, що дуже важливо в цій сфері. Завдяки такому підходу з’являється довіра і розуміння, що ти в надійних руках. Рекомендую від щирого серця як грамотного, уважного і сучасного спеціаліста!

Olena Usenko ☆ 5/5
Юлія Іпатова

Була на прийомі у лікаря -гінеколога Совіт Надії Борисівни. Лікарка дуже уважна та доброзичлива, з легким почуттям гумору, що допомогло зняти напруження і створити комфортну атмосферу під час прийому. Уважно вислухала всі скарги, детально відповіла на всі запитання. Дуже зручно, коли в одному місці можна отримати повноцінну консультацію, пройти огляд та здати всі необхідні аналізи. Це значно економить час та робить візит максимально комфортним. Прийом залишив приємне враження та відчуття професійного і людяного підходу.

Юлія Іпатова ☆ 5/5
Ксения Шелемеха

Надія Борисовна Ви – чудовий спеціаліст і дуже добра людина. Дякую за все! Я вперше бачу такого професіонала по своїй професі. Рекомендую лікаря гінеколога Надію Борисовну.

Ксения Шелемеха ☆ 5/5
Marina Bazarova

Зверталася до гінеколога Надії Борисівни - залишилась дуже задоволена прийомом. Лікар уважна, делікатна та професійна. Вона спокійно вислухала всі мої питання, все детально пояснила і дала зрозумілі рекомендації без зайвого поспіху. Особливо сподобалося її доброзичливе ставлення та вміння створити комфортну атмосферу, що дуже важливо на такому прийомі. Відчувається великий досвід і щире бажання допомогти пацієнтам. Рекомендую Надію Борисівну як кваліфікованого та турботливого спеціаліста!

Marina Bazarova ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское

Адреса

Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское знаходиться за адресою: вулиця Шепетова, 2, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51900

Телефон

Номер телефону: Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское є +380 67 490 1515

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское є: kamenskoe.oxford-med.com.ua

Години роботи

Понеділок: 08:00–19:00
Вівторок: 09:00–19:00
Середа: 08:00–19:00
Четвер: 08:00–19:00
П'ятниця: 08:00–19:00
Субота: 08:00–16:00
Неділя: 08:00–16:00

Зв'яжіться з Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское

    Схожі альтернативи поблизу Медицинский центр Оксфорд Медикал Каменское

    Go up