Клініка стоматології Краусс Дентал
Клініка стоматології Краусс Дентал у Києві пропонує широкий спектр послуг для здоров'я та краси вашої посмішки. Тут зосереджені на індивідуальному підході до кожного пацієнта, використовуючи сучасні технології та матеріали. Клініка славиться своєю компетентною командою фахівців, що постійно підвищують свою кваліфікацію.
Приємна атмосфера та уважне ставлення персоналу створюють комфортні умови для прийому. Особливо відзначається професіоналізм лікаря Жученко Тетяни Миколаївни, яка заслужила високу довіру пацієнтів. Клініка забезпечує зручний графік роботи та систему нагадувань про заплановані візити, а також надає послуги з професійної гігієни.
Особливості та послуги Клініка стоматології Краусс Дентал
- Власниця – жінка
- Послуги на місці
- Безболісна стоматологія
- Косметична стоматологія
- Туалет
- Потрібно записуватися на прийом
- За записом
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
- Безкоштовна парковка
- Безкоштовна парковка на вулиці
- Парковка на місці
Відгуки клієнтів
Клініка стоматології Краусс Дентал має рейтинг 5 з 5 на основі понад 349 відгуки на Google
Враження мої від відвідування клініки просто чудові! Шкода, що у мене тільки 32 зуба, а не 100!! Ходила би туди в тричі частіше і раділа би покращенню, що відбувається із моїми зубами також частіше! Це жарт..., але доля правди велика☝️ Дійсно кваліфіковане обслуговування і затишок в стінах клініки робить твоє життя радісним і підтвердженням цього є красива посмішка👌 Щіро вам дякую🙏❤️
5 рік вже користуюсь Вашими послугами. Вчергове підтверджуєте свій професіоналізм та індивідуальний та дуже дбайливий підхід до клієнта! Завжди з приємною усмішкою виходжу з Вашого закладу! Особлива подяка Жученко Тетяні Миколаївні, кращого спеціаліста не зустрічав-це факт!)
Організаційно все зручно і дякую за нагадування. Професійна лікарка -Жученко Таня, і хороша асистентка. Дякую!
Клініка супер! Особлива подяка лікарю Жученко Тетяні Миколаївні! Ви найкращий стоматолог! Дякую Вам за Вашу працю!!!
З задоволенням відвідую цю чудову клініку. Привітні та ввічливі адміністратори, приємна та затишна атмосфера. Але перлиною цієї клініки для мене є лікар Наталія Міколаївна. Це досвідчений, уважний та чуйний лікар. Кожен дотик обережний, але впевнений. Я дуже задоволена якістью лікування. Наталія Миколаївна - кращий лікар в моєму житті. Дякую!
Висококваліфіковані фахівці. Ввічливий доброзичливий персонал. Відвідую вже багато років. Рекомендую родичам, друзям, знайомим.
Вже неодноразово всією родиною звертаємося до Ангеліни Андріївни й щоразу переконуємося, що зробили правильний вибір! Лікування завжди проходить якісно й уважно, у комфортній атмосфері, з усмішкою та легкістю. Це лікар, якому довіряєш на всі 💯! Завжди відчувається турбота про пацієнта, і це неймовірно цінно🥰 Рекомендую від усього серця!
Інформація про Клініка стоматології Краусс Дентал
Адреса
Клініка стоматології Краусс Дентал знаходиться за адресою: вулиця Жилянська, 12А, Київ, Україна, 01033
Телефон
Номер телефону: Клініка стоматології Краусс Дентал є +380 800 332 524
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Клініка стоматології Краусс Дентал є: krauss.dental
Години роботи
Понеділок: 09:00–20:00
Вівторок: 09:00–20:00
Середа: 09:00–20:00
Четвер: 09:00–20:00
П'ятниця: 09:00–20:00
Субота: 09:00–20:00
Неділя: Закрито






