Український стоматологічний центр
Український стоматологічний центр пропонує широкий спектр послуг, від профілактичних оглядів до складного хірургічного втручання. У клініці використовується сучасне обладнання та перевірені методики для забезпечення високої якості надання медичної допомоги. Приділяється особлива увага індивідуальному підходу до кожного пацієнта, що дозволяє комфортно вирішувати питання здоров'я ротової порожнини.
Кваліфікована команда лікарів постійно підвищує свою професійну майстерність та відстежує нові тенденції в стоматології. Акцент робиться на комфортне середовище для пацієнтів, організація роботи центру побудована на принципах чіткості та уважності до деталей. Додатково клініка пропонує широкий спектр естетичних послуг, таких як відбілювання зубів.
Особливості та послуги Український стоматологічний центр
- Туалет
- За записом
- Дебетові картки
- Кредитні картки
- Мобільні платежі через NFC
Відгуки клієнтів
Український стоматологічний центр має рейтинг 4.8 з 5 на основі понад 59 відгуки на Google
Дякую колективу Українського стоматологічного центру за професіоналізм, акуратність і пунктуальність. Кожен візит залишає лише позитивні враження — чітка організація та завжди приємна атмосфера. Особлива подяка лікарю-стоматологу Покатило Миколі Станіславовичу — справжньому майстру своєї справи. Усе робить без поспіху, дуже уважно та з турботою про комфорт пацієнта. Все якісно, дбайливо і, що важливо, недорого. Рекомендую!
Вже багато років користуються послугами лише цієї стоматології. Дуже задоволена поєднання професійного підходу і адекватної вартості. Турботливе ставлення як адміністратора так і медичного персоналу. Вся родина ходить до лікаря Павленко Ігоря Олександровича. Лікар уважний, чуйний, а головне - професіонал!
Дуже вдячний Світлані Юріївні Лобановій лікарю від Бога та усьому колективу стоматології за прекрасне медичне обслуговування вже на протязі 10 років. Бажаю успіхів колективу у майбутній праці. Від Кубрака Віктора.
Щиро вдячний Зінаїді Іванівні Кравченко за прекрасну і високо професійну роботу. Бажаю всім клієнтам звертатися саме до Зінаїди Іванівни - ви будете мати гарантований результат і приємне спілкування із чудовою людиною.
Вже багато років Ходжу у цей центр до свого лікаря стоматолога. Ви мабуть так само відноситись до цього лікаря, як до члена сім’ї, які я. Так от тут якраз я знайшов саме такого : Акуратного, уважного до деталей, позитивного. Стоїть круте обладнання. Забезпечують мінімальний дискомфорт Навіть при складних ремонтах зубів 🙂
Павленко Ігор Олександрович — один з найкращих стоматологів яких Я зустрічав, справжній професіонал та просто крутий чоловік! Медсестра була теж на рівні, а Адміністратор дуже ввічлива та приємна жінка. Чудова клініка з досить демократичними цінами і загалом все на вищому рівні. Буду приходити сюди ще)
Була на лікуванні у лікаря — щиро дякую за чудове лікування! Проте в приймальні, поки чекала на прийом, помітила, що там є не лише пацієнти, а комахи під назвою ТАРГАНИ!!! Досить несподівана "група підтримки"!!! Повна антисанітарія, що недопустима для медичного закладу .
Інформація про Український стоматологічний центр
Адреса
Український стоматологічний центр знаходиться за адресою: вулиця Велика Васильківська, 104, Київ, Україна, 03150
Телефон
Номер телефону: Український стоматологічний центр є +380 98 634 5293
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Український стоматологічний центр є: ukrstom-centr.com.ua
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито





