Атлант тур
Атлант тур – це туристичне агентство в Ковелі, що спеціалізується на організації тематичних екскурсій різної спрямованості. Компанія пропонує широкий спектр подорожей по Волині та Україні, відвідати знакові місця і відкривати для себе нові куточки рідного краю. Зручні автобуси, ретельно сплановані маршрути та кваліфіковані супроводжуючі роблять кожну подорож незабутньою.
Агентство приділяє особливу увагу комфорту туристів, забезпечуючи не лише цікаві екскурсії, але й якісне харчування та проживання. Команда професіоналів прагне створити позитивну атмосферу під час подорожі, пропонуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважність до деталей, зокрема, забезпечуючи надійний транспорт і компетентного гіда.
Особливості та послуги Атлант тур
- Онлайн-візити
- Послуги на місці
- Туалет унісекс
Атлант тур знаходиться на позиції 2 з 54 у загальному рейтингу стоматології в Ковель
Відгуки клієнтів
Атлант тур має рейтинг 4.8 з 5 на основі понад 221 відгуки на Google
Доброго вечора! Дуже вдячна агентству* Атлан тур* за прекрасний відпочинок. Все було на вищому рівні, зручне авто, водій Сергій просто супер, прекрасний екскурсовод Іван Іванович . Я і мої подруги також дуже задоволені.
Дуже сподобався тур, Олександра відмінний гід!!! Микола теж профі водій, пунктуальний. Всим знайомим порекомендую!
Два рази користувались послугами Атлант тур Тур Камʼянець- подільський -Бакота Та Волинська Голландія Все дуже сподобалось , цікава насичена програма. Дорога була комфортною, гід — уважний і компетентний, кожен момент туру був продуманий до дрібниць. Легкий і бюджетний спосіб познайомитися з дивовижними пейзажами та історією України. Рекомендую єдине що трохи засмутило Під час екскурсії до Кам’янця-Подільського в автобусі було дуже мало місця для ніг, і здавалося, що через додатково встановлені сидіння комфорт постраждав. Хоча, на поїздці до Волинської Голландії автобус був тієї ж моделі, але простору для ніг було набагато більше, і подорож була значно зручнішою.
Добрий день! Дуже сподобався тур "Золото Карпат та Верховина". Я в захваті від усього! Комфортне авто, чудовий водій,весела компанія. Проживання і харчування на вищому рівні! Цікаві екскурсії з неймовірними краєвидами! Дуже вам вдячна за організацію❤️
Ми подорожуємо з Атлант туром 8 років, і в закордонні поїздки і Україною. Цього разу обрали острів Тенерифе. Все було,як завжди: чудовий сервіс, прекрасний готель,номер з видом на океан і різноманітне меню. Дякуємо Олегу за професіоналізм, бажаємо процвітання Атлант туру.
Дуже вдячна туристичній компанії за чудову подорож у Карпати! Обирала тур на три дні з підйомом на Говерлу — усе пройшло просто прекрасно. 💚 Зручний транспорт, продумана програма, усе чітко за розкладом. Готель був затишний, чистий і комфортний, а харчування смачне й різноманітне. Особлива подяка гіду — за цікаві розповіді, підтримку під час сходження та гарний настрій. Отримала море вражень, чудові фото й незабутні емоції! Обов’язково поїду ще раз і рекомендую всім, хто хоче перезавантажитися та побачити справжню красу Карпат!
Дуже задоволена туром "Перлини Закарпаття". Враження просто неймовірні) Було надзвичайно цікаво. Умови проживання хороші, харчування дуже смачне, а сам тур надзвичайно цікавий. Якщо ви плануєте поїздку в Карпати, але не знаєте куди, то однозначно вибирайте тур
Інформація про Атлант тур
Адреса
Атлант тур знаходиться за адресою: бульвар Лесі Українки, 18, 2 поверх, Ковель, Волинська область, Україна, 45004
Телефон
Номер телефону: Атлант тур є +380 93 691 8528
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Атлант тур є: atlanttour.com.ua
Години роботи
Понеділок: 10:00–19:00
Вівторок: 10:00–19:00
Середа: 10:00–19:00
Четвер: 10:00–19:00
П'ятниця: 10:00–19:00
Субота: 10:00–16:00
Неділя: Закрито








