Психолог Березко Олена Вікторівна

📍 Стоматології в Кропивницький

Психолог Березко Олена Вікторівна

5.1

Стоматологія "Дентис+" у Кропивницькому пропонує якісний та професійний догляд за вашою усмішкою. Сучасне обладнання та досвідчені спеціалісти забезпечують комфортну атмосферу та ефективні рішення для пацієнтів будь-якого віку. Особлива увага приділяється профілактиці карієсу, реставрації зубів, а також ортодонтичному лікуванню.

Колектив клініки прагне надати індивідуальний підхід до кожного пацієнта, пояснюючи особливості процедур та надаючи корисні поради щодо гігієни ротової порожнини. "Дентис+" – це гарантія надійного стоматологічного обслуговування та здоров'я вашої посмішки.

Психолог Березко Олена Вікторівна знаходиться на позиції 74 з 112 у загальному рейтингу стоматології в Кропивницький

★★★★★
★★★★★

Психолог Березко Олена Вікторівна має рейтинг 5 з 5 на основі понад 2 відгуки на Google

Переглянути всі відгуки

Інформація про Психолог Березко Олена Вікторівна

Адреса

Психолог Березко Олена Вікторівна знаходиться за адресою: вулиця Велика Перспективна, 84, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000

Телефон

Номер телефону: Психолог Березко Олена Вікторівна є +380 50 749 0530

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Психолог Березко Олена Вікторівна є: instagram.com/berezko_psy

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Психолог Березко Олена Вікторівна

    Схожі альтернативи поблизу Психолог Березко Олена Вікторівна

    Go up