Стоматология Dentos

📍 Стоматології в Люботин

6.2

Стоматология Dentos у Люботин пропонує широкий спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Особливу увагу приділено застосуванню сучасних технологій та інноваційних методів лікування, забезпечуючи високу якість діагностики та ефективні рішення проблем з зубами. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які постійно підвищують свою професійну майстерність.

Dentos надає послуги з професійної гігієни ротової порожнини, сучасного протезування, естетичної стоматології та лікування карієсу. Завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта та комфортним умовам, клініка прагне забезпечити позитивний досвід відвідування.

Особливості та послуги Стоматология Dentos

Планування
  • Потрібно записуватися на прийом

Стоматология Dentos знаходиться на позиції 3 з 4 у загальному рейтингу стоматології в Люботин

★★★★★
★★★★★

Стоматология Dentos має рейтинг 5 з 5 на основі понад 2 відгуки на Google

Переглянути всі відгуки

Інформація про Стоматология Dentos

Адреса

Стоматология Dentos знаходиться за адресою: Майдан Соборний, 1, Люботин, Харківська область, Україна, 62433

Телефон

Номер телефону: Стоматология Dentos є +380 95 901 0920

Зв'яжіться з Стоматология Dentos

    Схожі альтернативи поблизу Стоматология Dentos

    Go up