Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

📍 Стоматології в Львів

7.9
Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко у Львові пропонує широкий спектр сучасних стоматологічних послуг. Озброєна передовим обладнанням та працюючи командою висококваліфікованих спеціалістів, клініка забезпечує якісне лікування широкого кола проблем - від профілактики до комплексних процедур. Особливу увагу приділяється індивідуальному підходу до кожного пацієнта та створенню комфортної атмосфери.

Клініка професора Безвушко відома своїм акцентом на профілактику захворювань та збереження здоров'я зубів. Пацієнти можуть скористатися послугами з ортодонтії, гігієни ротової порожнини і імплантації. Регулярні візити до лікарів клініки сприяють формуванню здорових звичок та забезпечують тривалий результат.

Особливості та послуги Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

Визначено компанією
  • Власниця – жінка
Варіанти послуги
  • Послуги на місці
Пропозиції
  • Послуги педіатра
Зручності
  • Туалет
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко знаходиться на позиції 33 з 118 у загальному рейтингу стоматології в Львів

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко має рейтинг 4.8 з 5 на основі понад 142 відгуки на Google

Юра Бринько

Був у клініці на гігієні — все пройшло дуже легко й комфортно. Команда професіоналів, усе на найвищому рівні🔥 Зручно, що можна одразу придбати засоби для домашнього догляду, які мені підібрали під мої особливості зубів. Залишився дуже задоволений! 👍 Приємний бонус — система лояльності для всієї сім’ї та нагадування про наступні візити, щоб не забувати про гігієну. У Львові тепер лише до вас!

Юра Бринько ☆ 5/5
Ірина Гук

Дуже задоволена лікуванням в цій ортодонтичній клініці. Працюють справжні професіонали — уважні, компетентні та відповідальні. Персонал завжди привітний і доброзичливий, атмосфера приємна, гарно та затишно. Кожен візит проходить комфортно. Рекомендую ❤️

Ірина Гук ☆ 5/5
Yaroslav Herashchenko

Задоволений візитом до стоматології. Звернувся за порадою знайомих. Чудові лікарі, все зробили якісно й безболісно. Однозначно рекомендую!

Yaroslav Herashchenko ☆ 5/5
Юрій Дубовицький

Чудова клініка, гарний інтерʼєр. Чудовий сервіс та персонал. Лікар уважний, повністю та розгорнуто відповідає на усі питання, чітко формує план та прогнози. Ортодонтія дитини в безпеці!

Юрій Дубовицький ☆ 5/5
Орися Вітинська

Робила професійну гігієну зубів — і це було справді приємно! Все комфортно, без жодного дискомфорту, дуже делікатно й швидко💫 Дякую лікарю Ірині за таке дбайливе ставлення. Дуже сподобалось у вас в клініці, відчувається турбота і любов😍 Дуже зручно що можна придбати догляд, і бути впевненим у його оригінальності! Дякую

Орися Вітинська ☆ 5/5
Anatoly

Команда професійних, уважних та привітних лікарів; особлива подяка та шана пані Ельвірі. 10/10

Anatoly ☆ 5/5
Татьяна Тюмина

Дуже хороша клініка, досвідчені спеціалісти. Робила протезування.Швидко і якісно. Всього за три візити і я маю не тільки зуби, а й гарну усмішку. Рекомендую.

Татьяна Тюмина ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

Адреса

Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко знаходиться за адресою: вулиця Садова, 13, Львів, Львівська область, Україна, 79021

Телефон

Номер телефону: Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко є +380 97 682 8382

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко є: elvirabezvushko.com.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–20:00
Вівторок: 09:00–20:00
Середа: 09:00–20:00
Четвер: 09:00–20:00
П'ятниця: 09:00–20:00
Субота: 10:00–15:00
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

    Схожі альтернативи поблизу Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко

    Go up