CSD LAB

📍 Стоматології в Мукачево

9.2
CSD LAB - Стоматологічна Лабораторія

CSD LAB, розташована в Мукачево, пропонує широкий спектр лабораторних послуг у сфері стоматології. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал забезпечують точність та швидкість результатів аналізів. Клініка акцентує увагу на комфорті пацієнтів, дотримуючись суворих протоколів безпеки та приділяючи особливу увагу безболісним процедурам.

Лабораторія прагне надавати індивідуальний підхід кожному відвідувачу. Результати досліджень доступні вчасно, що важливо для своєчасного планування лікування та контролю стану здоров'я. Завдяки оперативності

Особливості та послуги CSD LAB

Зручності
  • Туалет
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

CSD LAB знаходиться на позиції 5 з 103 у загальному рейтингу стоматології в Мукачево

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

CSD LAB має рейтинг 4.9 з 5 на основі понад 135 відгуки на Google

Світлана Григаш

Дуже якісне обслуговування, дівчата молодці, безболісно взяли проби для аналізів, чітко все пояснили👍

Світлана Григаш ☆ 5/5
Alina Chertyganova

Дуже сподобалася клініка. Здавала тут аналізи — усе швидко, акуратно й без черг. Персонал привітний, результати отримала вчасно. Рекомендую!

Alina Chertyganova ☆ 5/5
Ян Шелельо

Щиро вражений оперативністю медичного персоналу) Все чудово пояснили, допомогли, оформили! Щиро дякую, що в Мукачеві є така прекрасна лабораторія!

Ян Шелельо ☆ 5/5
Олена Стебльова

Чудові дівчата! Взяли кров дитині не боляче, заговорили і чудово взяли кров. Дякуємо.

Олена Стебльова ☆ 5/5
Маріанна Перчак

Дуже гарне обслуговування.Дівчата молодці.Було б чудово якби така лабораторія була в районі Росвигово.!

Маріанна Перчак ☆ 5/5
Тетяна Балко

Сьогодні здавала контрольні аналізи у лабораторії CSD LAB, все на вищому рівні, безболісно, швидко, цукерку дали. Персонал ввічливий, добрий❤️всім рекомендую !

Тетяна Балко ☆ 5/5
Мирослава Байса

Дуже гарно дякую дівчаткам у м.Мукачеві. Надзвичайно привітні і професійні. Я і не відчула як мені брали забір крові. МОЛОДЦІ!!!! Дякую😘

Мирослава Байса ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про CSD LAB

Адреса

CSD LAB знаходиться за адресою: вулиця Духновича, 34, Мукачево, Закарпатская область, Україна, 89611

Телефон

Номер телефону: CSD LAB є +380 800 330 075

Веб-сайт

Веб-сайт компанії CSD LAB є: csdlab.ua

Години роботи

Понеділок: 08:00–17:00
Вівторок: 08:00–17:00
Середа: 08:00–17:00
Четвер: 08:00–17:00
П'ятниця: 08:00–17:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито

Зв'яжіться з CSD LAB

    Схожі альтернативи поблизу CSD LAB

    Go up