Стоматология "Процко М.И."
Стоматологічна клініка пропонує широкий спектр послуг з догляду за зубами та ротовою порожниною. Особлива увага приділяється використанню сучасного обладнання та передових технологій для забезпечення комфортного та ефективного лікування. Пацієнти відзначають привітний персонал, що створює позитивну атмосферу.
Не дивлячись на переважну позитивну оцінку, іноді зустрічаються відгуки про підвищені ціни та можливі неприємності після певних процедур. Проте загалом, клініка заслуговує на увагу завдяки своїй ориєнтованості на якість обслуговування, зручному розташуванню та пропозиції різноманітних терапевтичних послуг.
Особливості та послуги Стоматология "Процко М.И."
- Туалет
- За записом
Відгуки клієнтів
Стоматология "Процко М.И." має рейтинг 4.1 з 5 на основі понад 15 відгуки на Google
Стоматологія дуже крута, лікар був привітний . Все сподобалось
Дуже задоволена обслуговуванням і лікуванням зуба, навіть не думала, що його можна буде зберегти.
Робили нарощування зуба. Ціна трохи завищена 1600гр. Зуб болить, + отримав стоматит. Ходив туди вперше і в останнє.
Гарна стоматологія, сучасне обладнання,уважний лікар ,все сподобалось! Рекомендую!
Клієнтоорієнтованість відсутня.
Такое ощущение, словно попала в гос поликлинику. Врачей из гос. стоматологий видно сразу по их отношению к пациентам. Была у доктора мужчины, всё прошло отлично. Попала к женщине на следующий раз, обозвали НЕАДЕКВАТНОЙ, причём повторили это несколько раз из-за того, что я попросила укол. Болел уж очень сильно зуб при прикосновении любом. Нельзя так относится к клиентам. И если он говорит, что больно, то сделайте укол, а не читайте мораль, унижая его.
Приносим свои извинения за не тактичное поведение доктора и, в связи с этим, доставленные неудобства. С персоналом будет дополнительно проведена разъяснительная работа. Спасибо, что выбрали нашу клинику и надеюсь , что в будущем подобных ситуаций не повторится и мы сможем качественно и профессионально помочь вам.
Інформація про Стоматология "Процко М.И."
Адреса
Стоматология "Процко М.И." знаходиться за адресою: Славутич, Київська область, Україна, 07100
Телефон
Номер телефону: Стоматология "Процко М.И." є +380 95 816 2930
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–18:00
Неділя: 09:00–18:00



