TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

📍 Стоматології в Стрий

8.0
TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

TK Laser у Стрию – це сучасний салон, що пропонує широкий спектр послуг в області лазерної епіляції та косметології. Використання передового обладнання та професійний підхід спеціалістів гарантують ефективність процедур та досягнення бажаних результатів. Салон прагне забезпечити комфортну атмосферу для кожного відвідувача, що робить процес приємним та безболісним.

Окрім лазерної епіляції, TK Laser пропонує косметологічні процедури спрямовані на омолодження та корекцію недоліків шкіри. Особлива увага приділяється індивідуальному підходу до кожного клієнта, розробці персоналізованих програм догляду та створенню атмосфери затишку та безпеки. Завжди раді допомогти досягти бажаного вигляду завдяки сучасним технологіям.

Особливості та послуги TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

Зручності
  • Туалет
Планування
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
Діти
  • Підходить для дітей

TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія знаходиться на позиції 13 з 67 у загальному рейтингу стоматології в Стрий

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія має рейтинг 5 з 5 на основі понад 25 відгуки на Google

Андрій Пастернак

"Дуже задоволений обслуговуванням у косметолога Андріана! Професійний підхід, приємна атмосфера та чудовий результат. Обов’язково повернуся знову!"

Андрій Пастернак ☆ 5/5
Ольга Долишна

Сссупер,ніжна дівчинка,бачу результат. Обов'язково порекомендую подругам і чітко розкажу про переваги

Ольга Долишна ☆ 5/5
Галина Гончаренко

Дякую все супер!

Галина Гончаренко ☆ 5/5
Yliya

Андріана зробила все супер

Yliya ☆ 5/5
vova karpa

Дякую, все супер

vova karpa ☆ 5/5
Ruslana Fedorovych

Все подобається

Ruslana Fedorovych ☆ 5/5
Тетяна Вишивана

Все супер👍

Тетяна Вишивана ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

Адреса

TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія знаходиться за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 4, Стрий, Львівська область, Україна, 82400

Телефон

Номер телефону: TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія є +380 67 572 1845

Веб-сайт

Веб-сайт компанії TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія є: tk-laser.com.ua/ua/strij/lazernaya-epilyatsiya

Години роботи

Понеділок: 10:00–20:00
Вівторок: 10:00–20:00
Середа: 10:00–20:00
Четвер: 10:00–20:00
П'ятниця: 10:00–20:00
Субота: 10:00–20:00
Неділя: 10:00–20:00

Зв'яжіться з TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

    Схожі альтернативи поблизу TK LASER Стрий ᐈ Лазерна епіляція та косметологія

    Go up