Smile Experts

📍 Стоматології в Вінниця

5.6
Smile Experts

Стоматологія Smile Experts у Вінниці пропонує широкий спектр послуг для підтримки здоров'я та естетики вашої усмішки. Команда клініки зосереджена на застосуванні сучасних технологій та індивідуальному підході до кожного пацієнта, що гарантує комфортне лікування та досягнення оптимальних результатів. Досвідчені спеціалісти надають кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких стоматологічних питань.

Особливу увагу приділяється профілактиці захворювань ротової порожнини та використанню якісних матеріалів. Клініка прагне створити атмосферу довіри та забезпечити безболісне лікування, використовуючи передові методики, включаючи роботу з мікроскопом для точнішої діагностики та терапії. Вам запропонують індивідуальний план лікування.

Особливості та послуги Smile Experts

Зручності
  • Туалет
  • Туалет унісекс
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Кредитні картки
  • Мобільні платежі через NFC

Smile Experts знаходиться на позиції 75 з 118 у загальному рейтингу стоматології в Вінниця

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Smile Experts має рейтинг 5 з 5 на основі понад 8 відгуки на Google

Taras Т

Шукаєте професійного стоматолога, який робить все ДОСКОНАЛО, який уважний до найменших дрібниць і просто приємна людина? Звертайтесь сюди! Лікар Юрій Герус. Вирішував питання з гострим болем в 22:00, не в робочий час та врятував зуб, який мали видаляти інші спеціалісти, за що йому щиро вдячний. Усім раджу!

Taras Т ☆ 5/5
Bogdana Boguslavska

Дуже дякую за детальну інформацію!! Гарний підхід до кожного пацієнта,дуже чітко мені розказав лікар. Такі молоді,але досвідчені лікарі. Дякую! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💫 Ще й потрапила у Неділю )

Bogdana Boguslavska ☆ 5/5
Iryna Matiashchuk

З усім серцем раджу Smile Experts! Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дуже детальні консультації, якісне та безболісне лікування, приємна атмосфера. Після відвідування змінила свій погляд на лікування зубів. Тепер тільки тут ☺️

Iryna Matiashchuk ☆ 5/5
Kate Zub

Якість та підхід до роботи на найвищому рівні. Максимально уважний лікар, працює з мікроскопом, а це дуже крута техніка лікування. Ціна відповідає якості. Рекомендую всім і кожному. Дякую лікарю Юрію та його помічниці за їх роботу)

Kate Zub ☆ 5/5
Діана Бойчук

Дуже чудова клініка Smile Experts. Особиста подяка лікарям ( з вами нічого не страшно).

Діана Бойчук ☆ 5/5
Dana Maksimova

Лікарі - справжні професіонали своєї справи. Нарешті зубний біль не викликає у мене страху, адже я знаю, що будь-яка проблема буде вирішена і усунені причини їх появи. Щоб зубки були здорові. Дякую. Рекомендую

Dana Maksimova ☆ 5/5
Олександр Гаврилюк

Професіонали своєї справи. Тепер тільки сюди. Рекомендую.

Олександр Гаврилюк ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Smile Experts

Адреса

Smile Experts знаходиться за адресою: вулиця 600-річчя, 52/38, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21021

Телефон

Номер телефону: Smile Experts є +380 98 642 6381

Веб-сайт

Веб-сайт компанії Smile Experts є: facebook.com/SmileExperts.ua

Години роботи

Понеділок: 09:00–21:00
Вівторок: 09:00–21:00
Середа: 09:00–21:00
Четвер: 09:00–21:00
П'ятниця: 09:00–21:00
Субота: 09:00–21:00
Неділя: 10:00–20:00

Зв'яжіться з Smile Experts

    Схожі альтернативи поблизу Smile Experts

    Go up