Вишгородська районна поліклініка
Районна поліклініка у Вишгороді надає широкий спектр медичних послуг населенню. Тут діють спеціалізовані відділення, включаючи отоларингологію та неврологію. Поліклініка прагне забезпечити якісне медичне обслуговування для всіх вікових груп. Зроблено зусилля щодо впровадження електронної системи обліку пацієнтів, що має спростити запис на прийом та покращити документообіг.
Проте, як свідчать відгуки, поліклініка стикається з певними викликами. Не завжди вдається забезпечити оперативну комунікацію з лікарями та персоналом. Важливо продовжувати роботу над підвищенням рівня професіоналізму та людяності у ставленні до пацієнтів, адже це є запорукою довіри та задоволеності.
Особливості та послуги Вишгородська районна поліклініка
- Вхід для людей у колісних кріслах
- Туалет із доступом для людей у колісних кріслах
- Туалет
Відгуки клієнтів
Вишгородська районна поліклініка має рейтинг 2 з 5 на основі понад 87 відгуки на Google
Сьогодні відвідаа поліклініку, зустрівся з хамством . На регістратурі задоволене обличчя регістратора та фраза, яка мене обурила :"Ну, блін, ви, що , не знаєте?" Тут навіть не про фаховість, не про професійність, тут про людяність. Ці люди отримують зарплату, а такі невдоволені, наче вони волонтерством займаються.
Після операції хотів записатися до лікаря по направленню. Запис не можливий ніяк дві неділі і ніякого результата. Відношення хамське, на телефонні дзвінки не відповідають. Не лікарня а чорт зна що
Велика подяка ЛОР лікарю Крижанівському Дмитру за уважність, допомогу, та головне, за саме бажання допомогти пацієнту! Чого не можу сказати про другого ЛОР лікаря. Про нього, як про того, що всім відомий - або хорошо, або НІЧОГО. Енциклопедичний жах!
Вітаю !Це жах лікар невролог Давіденко Сергій не провівши огляд , вніс в єлектрону картку медпортал що огляд був .Висновки робить самі, також в єлетрону картку пишуть хірурга Ніколаєнко а Вас дивится інша людина ,якісь молодий хлопець . Що це таке ?
Проходила медогляд в поліклініці. Відчувала себе комахою - більш хамського відношення уявити важко. В кабінеті 3 хамовиті пані, які нічого не слухають і відкрито хамлять. Після проходження медогляду санітарну книжку віддати відмовилися, мовляв, тільки після підпису головного лікаря. На питання, коли підпише лікар - невідомо... Коли можу забрати картку - невідомо... колись...хтось передасть... На моє прохання, що мені результати потрібно терміново - просто вказали на двері. Таких медикинь не варто взагалі допускати до роботи з людьми!!! Монстри
В перший день відвідування у гінеколога попросили оплатити благодійний внесок хоча б 100 грн. В реєстратурі, щоб завести карточку 5 грн. Ні корупції!!!!!
Навіщо в поліклініці кол-центр, якщо впродовж двох годин на нього неможливо дозвонитися? Як мені перенести мої записи, які назначені на сьогодні, якщо я захворіла і не можу потрапити до поліклініки? Знову по направлення йти до сімейного? Ну що це за система? 41 виклик, то зайнято, то не беруть трубку. Я обурена.
Інформація про Вишгородська районна поліклініка
Адреса
Вишгородська районна поліклініка знаходиться за адресою: вулиця Кургузова, 1, Вишгород, Київська область, Україна, 07301
Телефон
Номер телефону: Вишгородська районна поліклініка є +380 4596 54338
Веб-сайт
Веб-сайт компанії Вишгородська районна поліклініка є: 2gis.ua/kiev/firm/70000001023157636
Години роботи
Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: Закрито
Неділя: Закрито



