Стоматология "Зубная Фея"

📍 Стоматології в Запоріжжя

4.9
Стоматология "Зубная Фея"

Стоматологія "Зубная Фея" у Запоріжжі пропонує широкий спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Сучасне обладнання та кваліфіковані спеціалісти забезпечують високий рівень діагностики та лікування. Особливу увагу приділено комфорту пацієнтів, створюючи позитивну атмосферу для кожної процедури. У клініці цінують індивідуальний підхід до кожного.

Клініка прагне забезпечити високоякісні та ефективні рішення в галузі стоматології, включаючи ортодонтію, відбілювання емалі та комплексне лікування. Спеціалісти постійно підвищують свою кваліфікацію, стежачи за новими тенденціями у сфері медичних технологій. Всі процедури проводяться з дотриманням суворих санітарних норм і використовуються лише якісні матеріали та безпечні методики.

Особливості та послуги Стоматология "Зубная Фея"

Визначено компанією
  • Власниця – жінка
Пропозиції
  • Послуги педіатра
Зручності
  • Туалет
Планування
  • Потрібно записуватися на прийом
  • За записом
Розрахунки
  • Дебетові картки
  • Мобільні платежі через NFC

Стоматология "Зубная Фея" знаходиться на позиції 94 з 116 у загальному рейтингу стоматології в Запоріжжя

Відгуки клієнтів

★★★★★
★★★★★

Стоматология "Зубная Фея" має рейтинг 4.5 з 5 на основі понад 12 відгуки на Google

Мария Гевлич

Прохожу сейчас лечение, все нравится, жду окончание и вперед устанавливать брекеты. Порадовали врачи, заботятся о своих пациентах. В этом стоматологии работает вежлевый грамотный медицинский персонал. Я очень довольна! Спасибо вам)

Мария Гевлич ☆ 5/5
Элина Волошко

Очень классная клиника, очень хороший персонал, все приветливые, врачи не грубят,и стараются все сделать без болезненно . Прохожу уже лечение у них больше года,и все очень нравится. Всем очень советую❤️

Элина Волошко ☆ 5/5
Сергей Абраменков

Цена на сайте и по факту отличается, персонал в клинике не смотря на карантинные ограничения ходит без масок, (на входной двери объявление "вход в маске"), обсуждают личные дела при клиенте.

Сергей Абраменков ☆ 1/5
Наталия Головко

Очень благодарна Юлии Олександровне за красивую голивудскую улыбку ! Моя дочь теперь очень счастливая ! Процветания Вам в вашей сфере ! Всех Благ !👍😇

Наталия Головко ☆ 5/5
Ирина Сердюкова

Замечательная Стоматология, очень довольна! Врач Юлия Александровна - отличный специалист. Быстро, качественно, толково и красиво!👍🏻

Ирина Сердюкова ☆ 5/5
Татьяна

Дороговато обходится лечение, чеки дают,карточку не заводят. Как в случаи гарантии действовать не понятно ? Двоякие впечатление

Татьяна ☆ 3/5
Юлия Лёвкина

Стоматологи отличные специалисты и очень внимательные,знают подход к каждому пациенту.Спасибо Вам!!!

Юлия Лёвкина ☆ 5/5
Переглянути всі відгуки

Інформація про Стоматология "Зубная Фея"

Адреса

Стоматология "Зубная Фея" знаходиться за адресою: вулиця Авраменка, 5А, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000

Години роботи

Понеділок: 09:00–18:00
Вівторок: 09:00–18:00
Середа: 09:00–18:00
Четвер: 09:00–18:00
П'ятниця: 09:00–18:00
Субота: 09:00–17:00
Неділя: 09:00–14:00

Зв'яжіться з Стоматология "Зубная Фея"

    Схожі альтернативи поблизу Стоматология "Зубная Фея"

    Go up